Teamleiders en jaarcoƶrdinatoren

 

 

Teamleider 1 en 2 vmbo basisberoep, kader beroeps en theoretisch
Mevrouw Brigitte Doornhein
BDoornhein@ogvo.nl
telefoon 077-3590453

Teamleider 3 en 4 vmbo basisberoeps/ kaderberoeps
Mevrouw Andrea Paquay- Vroemen
avroemen@ogvo.nl
telefoon 077-3590411


Teamleider 3 en 4 vmbo gemengd theoretisch
De heer Paul dekkers
pdekkers@ogvo.nl
telefoon 077-3590460

Teamleider 1 en 2 havo/ atheneum en TOPklassen
Mevrouw Lisanne Thielen
lithielen@ogvo.nl
telefoon: 077-3590400

 

Jaarcoördinator 1 en 2 havo/atheneum en TOPklassen
Mevrouw Maartje Schwillens
mschwillens@ogvo.nl

 

 

Teamleider 3,4,5 havo 
De heer Dus Schoenmakers
dschoenmakers@ogvo.nl
telefoon 077-3590476

 

Jaarcoördinator 3,4,5 havo
Mevrouw Esther van der Sande
evdsande@ogvo.nl

 

Teamleider 3 t/m 6 atheneum
De heer Marcel Heinemans
mheinemans@ogvo.nl
telefoon 077-3590400

Jaarcoördinator 3 t/m 6 atheneum
Mevrouw Judith van den Beuken
juvdbeuken@ogvo.nl

Teamleider vwo-plus brugklas en 2 t/m 6 gymnasium-plus
Mevrouw Annemarie van Dooren-Sommers
asommers@ogvo.nl
telefoon 077-3590400

 

Jaarcoördinator vwo-plus brugklas en 2 t/m 6 gymnasium-plus
De heer Rob Killaars
robkillaars@ogvo.nl

 

 

Teamleider internationale schakelklas (ISK) 
Mevrouw Eefje Gommans
eegommans@ogvo.nl
telefoon 06-46646723